Wyjątkowym rozwiązaniem dla nietuzinkowej aranżacji różnych przestrzeni są ulice, skwery, alejki, czy też obejścia domowe, których powierzchnie z układaną przez TOMSTONE Radom efektowną i tanią kostką brukową o różnej wielkości i kolorystyce, cieszą oczy bogatą gamą wzorów, a przy tym są trwałe i bezpieczne.

Układanie kostki brukowej

kostka brukowa Z pewnością kostka brukowa jest świetnym materiałem do tworzenia różnorodnych nawierzchni. W przypadku produktów z granitu ich trwałość nie podlega dyskusji, cechując się przy tym wyjątkową wytrzymałością na ściskanie i uderzenia, niezwykle niską ścieralnością oraz praktycznie pełną odpornością na zamarzanie przy szczątkowej nasiąkliwości. Parametry wytrzymałościowe to jedno, ponieważ kostki brukowe charakteryzuje również wysoka estetyka wykonania, a także bogata kolorystyka, co doskonale wpisuje się w realizację efektownych nawierzchni.

Wybór właściwej kostki brukowej podlega określonym kryteriom, od aranżacji dostosowanej do otoczenia i własnych zapatrywań poczynając, po natężenie i rodzaj ruchu, jaki na przyszłej nawierzchni będzie się odbywał, kończąc. A zatem wielkość, grubość i kolor kostki brukowej ma kluczowe znaczenie dla planowanej inwestycji. Funkcjonując w tej przestrzeni, dbamy nie tylko o najwyższą jej jakość, czy atrakcyjną cenę, ale również o zgodne ze sztuką układanie. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w zakresie usług brukarskich to m.in. efekt prowadzonych na terenie Radomia i nie tylko projektów, dla których stosowanie adekwatnych do potrzeb i oczekiwań zasad przyczyniło się do osiągnięcia wysokiej efektywności układania kostki brukowej, a więc bez zbędnych poprawek, czy też strat materiałowych. Co oznacza, że ustalony koszt jej ułożenia jest niezmienny.

Cena położenia kostki brukowej

Jak każda usługa, tak i brukarska podlega właściwej dla planowanej inwestycji kalkulacji cenowej. Trudno o jednoznaczny cennik, w którym klient  mógłby znaleźć gotowy kosztorys, ponieważ na koszt ułożenia kostki brukowej wpływa m.in. jej cena, rodzaj, konieczność aranżacji powierzchni poprzez układane wzory czy też spodziewane trudności terenowe. Nie bez znaczenia jest także wielkość kostki, ponieważ mały format pociąga za sobą większą czasochłonność usługi. Jednak trzeba zaznaczyć, że przy zakupie najtańszej kostki brukowej betonowej, również grafitowej, cena za metr jej układania będzie relatywnie niższa w porównaniu do granitowej. Nie oznacza to jednak, że ta ostatnia w naszych propozycjach nie jest tania. Ostateczna cena zarówno kostki brukowej, jak i usługa jej ułożenia jest zawsze konsultowana z inwestorem.


Wzory, aranżacje i realizacje – najtańsza kostka brukowa

Dostępność w naszej ofercie szerokiej gamy rozmiarów w różnorodnych wersjach kolorystycznych kostki brukowej jest bez wątpienia doskonałym przyczynkiem do tworzenia powierzchni o niespotykanych wzorach zgodnych z aranżacją przestrzeni określonego projektu. Dotychczasowe nasze realizacje z pewnością dostarczą wielu wrażeń estetycznych i staną się również podstawą do komponowania własnych niepowtarzalnych układów, które z chęcią wykonamy.

wzór ułożenia kostkiszara kostka brukowa